Verkoop

Clemens Schipdam Sales Manager | Jaguar Land Rover +31 (0)6 31694101 c.schipdam@munsterhuis.nl
Erwin Reinderink Commercieel manager | Jaguar Land Rover +31 (0)6 82722059 e.reinderink@munsterhuis.nl
Jeroen de Ruiter Junior Sales Advisor | Jaguar Land Rover +31 (0)74 255 53 72 j.deruiter@munsterhuis.nl

SERVICE & ONDERHOUD

Hein Kuipers Service Manager +31 (0)74 2555372 h.kuipers@munsterhuis.nl
Richard Vreeling Service Manager +31 (0)74 2555372 r.vreeling@munsterhuis.nl
Tim Lamain Service Adviseur +31 (0)74 2555372 t.lamain@munsterhuis.nl
Danny Nijland Mechanical Technician | Jaguar +31 (0)74 2555372
Harry Gruijters Parts Manager +31 (0)74 2555372 h.gruijters@munsterhuis.nl
Rick Dijkhuis Mechanical Technician | Jaguar +31 (0)74 2555372
Benno Gerritse Autopoetser +31 (0)74 2555372
Sander Tijhuis Leerling Automonteur +31 (0)74 2555372
Tom Kuiper Leerling Automonteur +31 (0)74 2555372
Fabian Zwijnenberg Leerling Automonteur 074-2555372
Mark Schopman Leerling Automonteur 074-2555372
Erwin Borneman Parts Manager 074-2555372 e.borneman@munsterhuis.nl
Roy Heijdens Mechanical Technician 074-2555372

ALGEMEEN

Munsterhuis Zakelijk

Marco Odink Manager Fleetsales +31 (0)6 82722109 m.odink@munsterhuis.nl
Joëlle de Weert Commercieel Medewerkster Binnendienst +31(0) 548 51 22 55 j.deweert@munsterhuis.nl
Taco Groeneveld Junior Accountmanager Zakelijke Markt +31 (0)6 15 89 18 31 t.groeneveld@munsterhuis.nl
Remco Beernink Accountmanager Zakelijke Markt r.beernink@munsterhuis.nl

Proefrit aan huis?

Bent u op zoek naar een nieuwe auto óf één van onze occasions?
Wij helpen u graag verder! Klik hier voor de mogelijkheden.

Momenteel kampen we met een internetstoring.
Daardoor zijn wij helaas niet bereikbaar via mail of telefoon.
We hopen u zo snel mogelijk weer te woord te kunnen staan.
De showroom is uiteraard wel geopend!